Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је Основна школа ''Ђура Јакшић'' из Крагујевца започела упис деце у први разред  основне школе за школску 2018/2019. годину. Деца се могу уписати за праћење наставе у класичном одељењу или одељењу целодневне наставе.

У први разред основне школе  обавезно се уписују сва деца рођена од 1. марта 2011. до 28. фебруара 2012.године.

У први разред могу се уписати и деца која до септембра 2018. године пуне oд 6 до 6,5 година, након провере спремности за упис у први разред.

За упис у први разред секретару школе тренутно треба доставити само попуњен образац пријаве за упис.

Накнадно, по завршеном припремном предшколском програму, у јуну месецу 2018. године родитељи су обавези да доставе и осталу документацију за упис детета у први разред и то:

1. уверење о завршеном припремном предшколском програму;

2. потврду о извршеној вакцинацији

3. потврду о извршеном стоматолошком прегледу

4. извод из матичне књиге рођених за дете, оригинал или   оверена фотокопија

5. доказ о здравственом прегледу детета

6. фотокопију потврде о пребивалишту детета или личне карте једног од родитеља.

За све информације око уписа деце у први разред, родитељи се могу обратити секретару школе или на телефон 302-136.