Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ

Општинско такмичење из Српског језика и језичке културе одржано је 24.3. 2018. године у ОШ " Мирко Јовановић".

Нашу школу су представљали следећи ученици: Лана Момчиловић, Емилија Милићевић, Марија Миленковић, ученице петог разреда; Александра Јездимировић, ученица шестог разреда и Анастасија Танасковић, ученица седмог разреда.

Сви наши ученици су остварили пласман на Окружно такмичење и тако постигли завидан успех којим се наша школа поноси.

Честитамо свим нашим ученицима!

Окружно такмичење из Српског језика и језичке културе одржано је 29.04.2018. године у Основној школи "Светозар Марковић" у Крагујевцу. Нашу школу представљали су Анастасија Танасковић, Александра Јездимировић , ученице VII разреда, Марија Миленковић, Емилија Милићевић и Лана Момчиловић, ученице V разреда. Резултати које су наши ученици постигли су следећи: Анастасија Танасковић, прво место - 20 бодова и пласман на Републичко такмичење, Александра Јездимировић - друго место , 18 бодова;  Лана Момчиловић, друго место- 17 бодова.

Честитамо свим нашим ученицима и наставници Српског језика, Биљани Танасковић.

Републичко такмичење из Српског језика и језичке културе одржано је 26.5.2018. године у Тршићу. Нашу школу је представљала Анастасија Танасковић, ученица седмог разреда и освојила треће место. Честитамо Анастасији на великом успеху и наставници Српског језика, Биљани Танасковић.

НА КРАЈУ СВИХ НИВОА ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ СУ ПОКАЗАЛИ ОДЛИЧНЕ РЕЗУЛТАТЕ ОСВОЈИВШИ УКУПНО ДЕВЕТ ДИПЛОМА: ПЕТ НА ОПШТИНСКОМ И ЈЕДНУ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ. ПОНОСИМО СЕ СВОЈИМ ВРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА!